730 992 150 akademia@rbsport.pl

W miniony weekend nasze zespoły rozgrywały kolejne spotkania ligowe.Sobota przyniosła nam pewne trzy punkty, natomiast w niedzielę musieliśmy przełknąć gorycz dwóch porażek.

III liga okręgowa,Orlik E-2, grupa 10 Grodziskie Stowarzyszenie Sportowe – SKF Red Box Poznań 2-8.

W sobotnie popołudnie w Grodzisku Wielkopolskim pewne zwycięstwo 8-2 odnieśli nasi zawodnicy z rocznika 2006 prowadzeni przez trenera Łukasza Marka.Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Benjamin Jabłoński 4 gole, Wajgt Jan 2 gole, Rogowski Piotr oraz Nawrocik Oskar po 1 golu.

Skład naszego zespołu z sobotniego meczu:

Nowaczyk Antek,Gano Kacper,Wojtalik Krzysztof,Maruszewski Bartosz, Wajgt Jan, Strojanowski Jakub,Jabłoński Benjamin, Nawrocik Oskar,Rogowski Piotr,Olewski Bartosz

Kolejny mecz ligowy już w najbliższy piątek 13 maja o godzinie 19:00 podejmować będziemy zespół Avii Kamionki. Będzie to zarazem pierwszy mecz rundy rewanżowej.

W pierwszym spotkaniu tych drużyn w Kamionkach zwyciężyli nasi zawodnicy 5-2.

Poniżej galeria zdjęć z sobotniego spotkania:

DSC_0150

DSC_0183

DSC_0178

Niedziela już niestety nie przyniosła nam tyle radości co sobota.

III liga okregowa, Trampkarz C-2 ,grupa 4 OTPS II Winogrady Poznań -SKF Red Box Poznań 2-1.

Od godziny 14:00 na poznańskich Winogradach trampkarze naszej akademii z rocznika 2002/03 rozgrywali spotkanie z zespołem OTPS II Winogrady. Do przerwy było 1-1 po bramce Adama Leowczki dla naszego zespołu.Druga cześć meczu była bardzo emocjonująca  ale to zespól naszych rywali zdobył bramkę i zwyciężył cały mecz 2-1.Najlepszych sytuacji w naszym zespole do doprowadzenia do remisu niestety nie wykorzystali miedzy innymi: Gurynowicz Olaf oraz Ślotała Piotr.Kolejne spotkanie ligowe odbędzie się w sobotę 14 maja,zagramy pierwszy mecz rundy rewanżowej w Koziegłowach z zespołem Karolinki.

Zespół SKF Red Box Poznań zagrał w sobotę w następującym składzie:

Wożniak Bartosz,Molski Filip,Sieradzki Łukasz,Janicki Maciej, Borówka Max,Pawłowski Filip,Olewski Jakub,Lewoczko Adam,Ślotała Piotr,Borowczyk Kacper,Gurynowicz Olaf.

Ponadto zagrali: Kadziński Antek,Wiliński Iwo,Wachowiak Dawid.

III liga okręgowa, Młodzik D-2, grupa 4 Jadwiżański Klub Sportowy-SKF Red Box Poznań 3-2.

W niedzielne popołudnie na boisku przy ulicy Gdańskiej 1 w Poznaniu doszło do spotkania na samym szczycie tabeli.Pierwszy w tabeli Jadwiżański KS podejmował drugi w tabeli zespół Red Box Poznań.Obydwa zespoły do tej pory zgromadziły komplet punktów i właśnie niedzielne spotkanie decydowało o dalszym przodownictwie w tabeli.Pierwsza połowa spotkania przyniosła tylko jedną bramkę, a jej strzelcem był zawodnik naszego zespoły grający z numerem 10 Marczewski Olek.Do przerwy prowadzimy wiec 1-0.Druga cześć meczu przyniosła zdecydowane ataki gospodarzy, którzy za wszelką cenę dożyli do zdobycia bramek.Ta sztuka udała się zawodnikom Jadwiżańskiego aż trzy razy,choć trzeba przyznać , iż bramki padły po indywidualnych błędach naszych zawodników.Nasz zespól odpowiedział tylko jedną bramką, a był to gol samobójczy zawodnika gospodarzy i całe spotkanie zakończyło się wynikiem 3-2 dla Jadwiżańskiego Klubu Sportowego, który tym samym umocnił się na pozycji lidera naszej grupy.Teraz przed zawodnikami trenera Piotra Schulze przerwa z meczami , aż do 22 maja kiedy to zagramy mecz rundy rewanżowej w Środzie Wielkopolskiej z tamtejsza Polonią.