Bramki:
0-1 Konrad Chojnacki
0-2 Cyprian Nfengwang
0-3 Bartosz Maruszewski

W niedzielę o godzinie 10:00 na boisku w Śremie zawodnicy Łukasza Marka rozegrali bardzo udane w swoim wykonaniu spotkanie pewnie pokonując gospodarzy 3-1,prowadząc już w meczu 3-0 i kontrolując boiskowe wydarzenia.Z relacji naszego trenera było to jedno z lepszych spotkań w ostatnim czasie w wykonaniu naszego zespołu.Pierwszą bramkę w meczu po indywidualnej akcji zdobył Konrad Chojnacki,na 2-0 podwyższył Cyprian Nfengwang po dwójkowej akcji z Kajetanem Paprocki.Bramka na 3-0 padła natomiast po pięknym strzale z dystansu Bartosza Maruszewskiego!
Gratulacje dla zawodników oraz trenera!😀

II liga okręgowa,junior młodszy-rocznik 2002
Red Box Poznań -Pogoń Książ Wielkopolski 2-2 (0-1)
Bramki:
1-1 Olaf Gurynowicz
2-1 Łukasz Sieradzki (karny)

Zespół naszych juniorów w II kolejce ligowej podejmował na swoim boisku Pogoń Książ Wielkopolski.Pierwsza połowa meczu była znacznie lepsza w wykonaniu zespołu gości,którzy zdobyli bramkę po serii błędów naszych zawodników.W przerwie trener Sebastian Kleiber dokonał dwóch zmian w składzie i zmotywował swój zespół do znacznie lepszej gry.Efekty przyszły dość szybko.Do remisu 1-1 strzałem za pola karnego doprowadził Olaf Gurynowicz.
Nasi zawodnicy poszli za ciosem i dalej atakowali bramkę przeciwnika.Po kolejnej akcji jeden z obrońców Pogoni dotknął piłkę rękę we własnym polu karnym i sędzia bez wahania wskazała na rzut karny.Jedenastkę na bramkę zamienił nasz kapitan Łukasz Sieradzki tym samym wyprowadzając nasz zespół na prowadzenie 2-1.Goście po stracie drugiej bramki potrafili się jednak podnieść i rzucili się do zdecydowanych ataków.Na 10 minut przed końcem spotkania znów błąd naszych zawodników,którzy źle wyprowadzili piłkę z własnej połowy i po szybkim wyrzucie piłki z autu zawodnik Pogoni oddał silny strzał na naszą bramkę,który instynktownie obronił Bartek Wożniak ale wobec dobitki innego zawodnika gości był już bezradny.
Wynik 2-2 utrzymał się już do końca meczu.