730 992 150 akademia@rbsport.pl

W miniony weekend dwa nasze zespoły rozegrały kolejne spotkania w lidze Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej.W piątkowe popołudnie na boisku przy ulicy Promienistej 27a  młodzi zawodnicy występujący w kategorii Orlik E-2,grupa 9 rozgrywali spotkanie rewanżowe z zawodnikami Wiary Lecha Poznań.Przypomnijmy że w pierwszym meczu tych tych drużyn nasi zawodnicy zwyciężyli aż 9-1.Tym razem spotkanie było bardziej zacięte i rywale wyżej postawili poprzeczkę.Jednak po początkowy wyrównanych minutach spotkania zarysowała się przewaga zawodników trenera Łukasza Marka, którzy wbili rywalom do końca spotkania 6 bramek nie trącąc żadnego gola.Trzeba jednak pochwalić przeciwników bo do samego końca ambitnie walczyli o choćby honorowego gola.Ostatecznie spotkanie zakończyło się wygraną 6-0.Bramki strzelali Benjamin Jabłoński 3 gole,Krzysztof Wojtalik,Kacper Gano oraz 1 bramka samobójcza.

Orlik E-2, grupa 9

SKF Red Box Piłkarska Akademia Poznań -Wiara Lecha 6-0.

Kolejnym spotkanie odbędzie się już w czwartek 22 października o godzinie 16:30 w Zakrzewie..Będzie to zaległe spotkanie z 1 kolejki rozgrywek z Korona Zakrzewo.

Trampkarz C-2,grupa 6

SKF Red Box Piłkarska Akademia -Grom Plewiska 2-3

Natomiast w sobotę zespół Red Box Piłkarskiej Akademii występujący w kategorii Trampkarz C-2,grupa 6 podejmował na swoim boisku w spotkaniu rewanżowym Grom Plewiska.Mecz rozpoczął się od prowadzenia zespołu gości.Jednak nasi zawodnicy zdołali wyjść na prowadzenie 2-1 po bramkach Mateusza Bałuty oraz Michała Rogozińskiego.Niestety do przerwy było 2-2 gdyż w samej końcówce pierwszej połowy goście doprowadzili do wyrównania.

Druga połowa spotkania była dość wyrównana a jedyna bramka dla Gromu padła bo błędzie naszych obrońców.Do końca spotkania wynik nie uległ już zmianie mimo usilnych starań naszych zawodników.

Kolejna szansa na zdobycie punktów w niedzielę 25 października 2015 w Luboniu przy ulicy Rzecznej o godzinie 12:00 odbędzie się spotkanie z zespołem Akademia Reissa.